Kocaeli Gebze Bölgesel Zayıflama
Kocaeli Gebze Bölgesel Zayıflama

Kocaeli Gebze Bölgesel Zayıflama

 

Bölgesel zayıflama, kişinin sadece belirli bölgelerinde bulunan fazla yağların yakılmasıdır. Basen bölgesi, bel ve göbek bölgesi, kol bölgesi ve popo bölgesi vücutta bölgesel olarak fazla yağların bulunduğu başlıca kısımlardır. Düzenli yapılan egzersizler ve diyetler, uzun süredir yerleşmiş olan bölgesel yağları eritemeyebiliyor. Uygulanabilecek bölgesel zayıflama ve inceltme uygulamaları sayesinde uzun zamandır veremediğiniz kilolardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 


Bölgesel zayıflama nasıl gerçekleştirilir?

 

Bölgesel zayıflamanın gerçekleştirilmesi için öncelikle vücut analizi yapılması gerekiyor. Yapılan vücut analizleri sonucunda, kişinin ihtiyacına en uygun bölgesel zayıflama yöntemi belirlenebiliyor. Bölgesel zayıflama ve incelme uygulamalarının birçoğu, fazla yağların bulunduğu bölgeye aşırı sıcaklık ya da soğukluk uygulaması yapılarak gerçekleştiriliyor.

 


Bölgesel zayıflama süreci nasıldır?

 

Bölgesel zayıflama ve incelme sürecinde gerçekleştirilen uygulamaları kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Bölgesel zayıflama uygulamaları ile tek seansta istediğiniz sonuca kavuşabilirken, bazı işlemler ise 4 ve üzerinde seans gerektirebiliyor. İşlem yapılacak bölgenin büyüklüğü arttıkça, yapılacak seans sayısı da artış gösteriyor.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014